Aromaterapia na koncentrację

Stres związany z ważnym egzaminem lub wyzwaniem zawodowym, może stać się przyczyną kłopotów z zasypianiem, a także uczucia napięcia i niepokoju. Warto przed snem używać olejku lawendowego lub mieszanki olejków o działaniu wyciszającym i uspokajającym, które zredukują napięcie mięśniowe, pomogą się odprężyć i ułatwią zasypianie https://lawendarium.pl/aromaterapia-na-koncentracje-i-efektywnosc-uczenia-sie.html

Krótka szczotka z tampico Nested

Cena:45.00PLN
Netto:36.59PLN(Vat 23%)

materiał: drewno, tampico

producent: Nested

 

Krótka szczotka do ciała z tampico Nested.

 

Skóra odgrywa istotną rolę w oczyszczaniu organizmu z toksyn i zanieczyszczeń, które są potencjalnym źródłem chorób. Szacuje się, że ciało usuwa przez pory skóry nawet pół kilograma zanieczyszczeń dziennie.

 

Szczotkowanie ciała na sucho przyspiesza samooczyszczanie organizmu przez pobudzanie krążenia krwi i limfy. Zapewnia także gładką skórę bez cellulitu. Nie potrzebujesz już brudzących peelingów ze sztucznie spreparowanymi drobinkami.

 

Szczotkowanie ciała to niesamowicie skuteczny peelingwystarczą jedynie 3 minuty dziennie. Kosmetyki nałożone na skórę po szczotkowaniu, będą bardziej skuteczne! Męczą Was wrastające włoski po depilacjiSzczotkowanie na pewno w tym pomoże! Pamiętajcie, by szczotkować ciało zawsze w kierunku serca, zaczynając od stóp.

 

 

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com