Aromaterapia na koncentrację

Stres związany z ważnym egzaminem lub wyzwaniem zawodowym, może stać się przyczyną kłopotów z zasypianiem, a także uczucia napięcia i niepokoju. Warto przed snem używać olejku lawendowego lub mieszanki olejków o działaniu wyciszającym i uspokajającym, które zredukują napięcie mięśniowe, pomogą się odprężyć i ułatwią zasypianie https://lawendarium.pl/aromaterapia-na-koncentracje-i-efektywnosc-uczenia-sie.html

Szczoteczka do masażu twarzy Nested

Cena:25.00PLN
Netto:20.33PLN(Vat 23%)

Szczoteczka do masażu twarzy i szyi

Szczoteczka z miękkiego włosia, przeznaczona do masażu na sucho. Masaż pobudza układ limfatyczny oraz poprawia ukrwienie skóry twarzy oraz szyi. Dzięki wyregulowaniu cyrkulacji krwi w tych okolicach, może pomóc w wyeliminowaniu, np. zawrotów głowy, migren, nerwobóli.

Nasza zestresowana skóra pozbędzie się nadmiernego napięcia mięśniowego. Delikatny peeling szczotką mniej podrażnia skórę twarzy niż zabiegi chemiczne, nie odwadnia skóry, nie wprowadza do niej obcych substancji.

 

Pamiętajcie, by nie generować zbyt dużego nacisku na skórę – może to spowodować miejscowe podrażnienia. Pełny masaż powinien zajmować około 5 minut, a po masażu należy skórę oczyścić i zaaplikować dobry krem lub serum.

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com