Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Płatności onLine

Transakcje kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Demakijaż olejowy

Demakijaż to nieodłączny etap codziennego dbania o siebie i obowiązek pielęgnacyjny, którego nie można zaniedbać. Nawet przy dużym zmęczeniu, absolutnie nie powinniśmy pójść w nim spać. Nasza skóra ma bowiem tylko w nocy szansę, aby od niego odpocząć i zregenerować się. Czytaj na blogu Lawendarium https://lawendarium.pl/demakijaz-olejowy.html

Pranarom

 

Pranarôm International S.A.

Belgijska firma PranarÔm jest producentem najwyższej jakości olejków eterycznych klasy terapeutycznej, również w wersji BIO. Założona została przez 1991 roku przez Dominique'a Baudoux'a, znanego na całym świecie farmaceutę, aromaterapeutę i autora książek z dziedziny aromaterapii. 

Laboratorium PranarÔm kontroluje każdy etap produkcji swoich olejków począwszy od kontroli upraw i kontaktów z rolnikami, poprzez proces destylacji aż do uzyskania finalnego produktu.

Daje to gwarancję, że każdy z olejków został przebadany pod kątem własnego chemotypu czyli swoistych właściwości terapeutycznych gwarantujących właściwości lecznicze.
Potwierdzają to liczne certyfikaty:
  • Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego: ECOCERT i Certisys, który posiada większość olejków (nie wszystkie, gdyż niektóre z nich pozyskiwane są nie z upraw lecz roślin wolno rosnących np. frankincense),
  • CTEO: certyfikat potwierdzający 100% czystości i naturalności.

Dowiedz się więcej o firmie PranarÔm http://www.pranarom.com.  

  • Dodaj link do:
  • facebook.com