Aromaterapia na koncentrację

Stres związany z ważnym egzaminem lub wyzwaniem zawodowym, może stać się przyczyną kłopotów z zasypianiem, a także uczucia napięcia i niepokoju. Warto przed snem używać olejku lawendowego lub mieszanki olejków o działaniu wyciszającym i uspokajającym, które zredukują napięcie mięśniowe, pomogą się odprężyć i ułatwią zasypianie https://lawendarium.pl/aromaterapia-na-koncentracje-i-efektywnosc-uczenia-sie.html

Płyn na żółte paznokcie Pranarom 10ml BIO

Płyn na żółte paznokcie Pranarom 10ml BIO
Płyn na żółte paznokcie Pranarom 10ml BIO
Stara cena:36.90PLN
Cena:15.00PLN
Netto:12.20PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny

Data przydatności : sierpień 2019

Płyn na bazie olejków eterycznych wzbogacona olejkiem z pestek moreli i dziurawca, który czyści i wzmacnia paznokcie pozostawiając je zdrowe, mniej łamliwe i błyszczące. Odżywia i usuwa przebarwienia (zażółcenia)


Stosowanie: pokryć płynem płytkę paznokcia (można także między palcami) i pozostawić do wchłonięcia. Aplikować 1- 2 razy dziennie przez 4- 6 tygodni. 
Unikać kontaktu z oczami, nie stosować u dzieci poniżej 30 miesiąca życia, u kobiet w ciąży i karmiących. Nie używać w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. 
 
składniki: olej z pestek moreli* (Prunus armeniaca kernel), palmarosa* (Cymbopogon martini), olejek z trawy cytrynowej* (Cymbopogon citratus), olejek niaouli* (Melaleuca quinquinervia), lawandulowy* (Lavandula hybrida), olejek z trawy cytrynowej z Madagaskaru* (Cymbopogon giganteus), goździkowy* (Eugenia caryophyllus), wyciąg z dziurawca* (Hypericum perforatum), katrafay* (Cedrelopsis grevei), tokoferol, geraniol, eugenol, cytral, linalol, limonen, farnezol, kumaryna, cytronelol
Produkt ekologiczny, certyfikowany. 
 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com