Aromaterapia na koncentrację

Stres związany z ważnym egzaminem lub wyzwaniem zawodowym, może stać się przyczyną kłopotów z zasypianiem, a także uczucia napięcia i niepokoju. Warto przed snem używać olejku lawendowego lub mieszanki olejków o działaniu wyciszającym i uspokajającym, które zredukują napięcie mięśniowe, pomogą się odprężyć i ułatwią zasypianie https://lawendarium.pl/aromaterapia-na-koncentracje-i-efektywnosc-uczenia-sie.html

Płyn do mycia łazienek Only Eco

Płyn do mycia łazienek Only Eco
Płyn do mycia łazienek Only Eco
Cena:16.70PLN
Netto:13.58PLN(Vat 23%)

pojemność: 500 ml

opakowanie: butelka HDPE 

producent: Naturella

 

99,71% składników pochodzenia naturalnego
Skuteczny płyn do czyszczenia wyposażenie łazienek oraz toalet: wanien, umywalek, kabin prysznicowych, armatury oraz płytek ceramicznych.  Efektywnie usuwa kamień i osady z mydła.

Skladniki

  • gliceryna nabłyszcza, chroni i pomaga zapobiegać ponownemu zabrudzeniu oraz zaparowywaniu szyb i luster
  • olejek ze skórki cytryny posiada silne właściwości czyszczące i antyseptyczne, jest szczególnie skuteczny przy usuwaniu zabrudzeń mineralnych, osadów z mydła i wapnia, smug
  • Bez: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych.

Nie zostawia zacieków. Biodegradowalny. Produkt Wegański.

Skład: poniżej 5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, glicerynę, denaturant, rozpuszczalnik.


Sposób użycia: spryskać czyszczoną powierzchnię, odczekać kilkadziesiąt sekund, a następnie przetrzeć wilgotną szmatką.

Sprawdzić odporność czyszczonego materiału na działanie środka wykonując test na niewielkiej, ukrytej powierzchni.

Nie nadaje się do czyszczenia powierzchni zawierających wapień (marmur, alabaster, lastriko, beton, itp.).

UWAGA. Działa drażniąco na oczy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com