Aromaterapia na koncentrację

Stres związany z ważnym egzaminem lub wyzwaniem zawodowym, może stać się przyczyną kłopotów z zasypianiem, a także uczucia napięcia i niepokoju. Warto przed snem używać olejku lawendowego lub mieszanki olejków o działaniu wyciszającym i uspokajającym, które zredukują napięcie mięśniowe, pomogą się odprężyć i ułatwią zasypianie https://lawendarium.pl/aromaterapia-na-koncentracje-i-efektywnosc-uczenia-sie.html

Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500 ml ONLYECO

Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500 ml ONLYECO
Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500 ml ONLYECO
Cena:22.50PLN
Netto:18.29PLN(Vat 23%)

Pojemność: 500 ml

Opakowanie: butelka HDPE

producent: Naturella

99,8% składników pochodzenia naturalnego


Skoncentrowany płyn do usuwania:

  • trudnych zabrudzeń na tekstyliach, tapicerce, dywanach oraz na gładkich, zmywalnych powierzchniach jak piekarniki, szyby kominkowe,
  • plam z tłuszczu, makijażu, gum do żucia, żywicy, pozostałości kleju, śladów po długopisach, mazakach

Zawiera:

  • wytwarzaną przez mikroorganizmy, naturalną biosurfaktyna z rzepaku, która skutecznie usuwa zabrudzenia i działa antybakteryjnie.
  • gliceryna  - nabłyszcza, chroni i pomaga zapobiegać ponownemu zabrudzeniu
  • olejek ze skórki cytryny jest szczególnie skuteczna przy usuwaniu zabrudzeń organicznych jak i mineralnych
  • ekstrakt z grejpfruta o silnych właściwościach czyszczących i antyseptycznych.

Bez : SLS, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, substancji petrochemicznych, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych i chemicznych.

Biodegradowalny.

Produkt Wegański.

Skład: 5% - 15% mydło na bazie oleju kokosowego, niejonowe środki powierzchniowo-czynne na bazie wielocukrów, poniżej 5% anionowy środek powierzchniowo-czynny na bazie rzepaku; hydroksymetyloglicynian sodu; naturalny olejek eteryczny ze skórki cytryny (zawiera: Limonene). Zawiera także: wodę zdemineralizowaną, cytrynian potasu, alkohol otrzymywany przez fermentację skrobi roślinnej, glicerynę, kwas cytrynowy, rozpuszczalnik, ekstrakt z grapefruita, denaturant.


Sposób użycia: dokładnie spryskać czyszczoną powierzchnię, pozostawić na 2- 3 minuty, umyć za pomocą gąbki lub szmatki, spłukać czystą wodą. Odplamianie: płyn nanieść na plamę, pozostawić na 10 minut, następnie wyprać tkaninę w pralce automatycznej lub ręcznie. UWAGA! W przypadku odplamiania tkanin kolorowych – przed użyciem sprawdzić na niewidocznej części tkaniny.

UWAGA. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Zawiera d-limonen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody.

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com