Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Płatności onLine

Transakcje kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Aromaterapia na koncentrację

Stres związany z ważnym egzaminem lub wyzwaniem zawodowym, może stać się przyczyną kłopotów z zasypianiem, a także uczucia napięcia i niepokoju. Warto przed snem używać olejku lawendowego lub mieszanki olejków o działaniu wyciszającym i uspokajającym, które zredukują napięcie mięśniowe, pomogą się odprężyć i ułatwią zasypianie https://lawendarium.pl/aromaterapia-na-koncentracje-i-efektywnosc-uczenia-sie.html

O firmie

Pomysł na stworzenie sklepu z kosmetykami naturalnymi i olejkami eterycznymi narodził się juz kilkanaście lat temu, kiedy mieszkałam z rodziną we Francji. W Paryżu na każdym rogu znajdowała się apteka, gdzie można było kupić całą gamę naturalnych olejków eterycznych a aptekarz służył fachową radą w stworzeniu własnej mieszanki na konkretne schorzenie. Do tego mnogość kosmetyków naturalnych na bazie lawendy lub olejku lawendowego - sztandarowego francuskiego produktu - przyprawiała o zawrót głowy.

Lawendarium.pl powstało z myślą o tych wszystkich, których serce zdobyła lawenda – roślina nie mająca sobie równych pod względem wyglądu, koloru, zapachu i prozdrowotnych właściwości. Oprócz olejków, hydrolatów i wszystkiego, co możemy „wycisnąć” z jej wnętrza, używamy lavenduli do dekoracyjnych celów: wieńców, woreczków zapachowych, fusetek czy bukietów.

Sami przyznacie, że tak uniwersalnego zioła ze świecą szukać, dlatego chciałam umożliwić klientom zakup lawendowych produktów, pochodzących z plantacji i manufaktur, powstałych w ostatnich latach na terenie Polski. 

Moim zamiarem jest też rozpropagować aromaterapię, która cały czas jest traktowana w Polsce z przymrużeniem oka, a przecież jest skuteczną metodą zwalczania wielu chorób.  Stąd też wybrałam belgijską firmę Pranarom, która produkuje olejki eteryczne klasy terapeutycznej, zajmując się procesem tworzenia olejku od nadzoru plantacji roślin, przez destylację aż po dystrybucję całej palety olejków eterycznych i olejów bazowych. Chciałabym zaproponować fanom aromaterapii produkt sprawdzony i wysokiej jakości, również w wersji bio.

Lawendarium pragnie zaoferować Wam również  kosmetyki niszowych, polskich producentów, dla których priorytetem jest skład i ekologia wytwarzanych produktów. W dobie syntetycznych kosmetyków naprawdę warto zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę potrzebuje Wasza skóra i jaki wpływ na zdrowie ma dobór odpowiednich mydeł, szamponów czy kremów. 

Zapraszam serdecznie  do zakupów w moim sklepie oraz do czytania bloga, gdzie dowiecie się jak skutecznie pielęgnować Wasze ciało, jak wybrać olejki eteryczne i jak niewielkim kosztem możecie zastąpić agresywne środki czystości własnymi, przez siebie stworzonymi, ekologicznymi detergentami .

 

 

Komentarze

Komentarz
  • Dodaj link do:
  • facebook.com