Wyszukiwarka
Masz pytanie?
Płatności onLine

Transakcje kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Demakijaż olejowy

Demakijaż to nieodłączny etap codziennego dbania o siebie i obowiązek pielęgnacyjny, którego nie można zaniedbać. Nawet przy dużym zmęczeniu, absolutnie nie powinniśmy pójść w nim spać. Nasza skóra ma bowiem tylko w nocy szansę, aby od niego odpocząć i zregenerować się. Czytaj na blogu Lawendarium https://lawendarium.pl/demakijaz-olejowy.html

Lawendowy Staw

Lawendowy Staw to urokliwe miejsce w Świderku koło Augustowa, gdzie Magda i Gustaf Pansegrouw zalożyli swoją plantację lawendy, na której też ręcznie wyrabiają naturalne produkty pielęgnacji skóry.

Magda to rodowita Augustowianka, a Gustaf pochodzi z RPA. Poznali sie w Londynie, gdzie też mieszkali przez ponad 10 lat. Decyzja o przeprowadzce kiełkowała w nich stopniowo od czasu pojawienia sie na świecie ich dwóch synów - Noah i Elijah, czyli Noeczka i Ilusia. Życie w ciągłym pośpiechu, z dala od rodziny i ciągły brak czasu skłoniły ich do reewaluacji priorytetów. Zdeterminowani aby podążać za swoimi marzeniami, postanowili uciec od zgiełku i tłumu wielkiego miasta do ciszy i spokoju polskiej wsi. Tam też połączyli swoje wieloletnie hobby wytwarzania naturalnych kosmetyków z miłością do lawendy i stworzyli Lawendowy Staw - ich 'trzecie dziecko', oaza naturalnego piękna i życia w zgodzie z naturą.  

  • Dodaj link do:
  • facebook.com